sosyal.bio yardım merkezi

Merak ettiğiniz konuları sık sorulan sorular'da bulamadıysanız sayfanın en altındaki bağlantıdan bize destek talebinizi bildirin.

Sosyal.bio, takipçilerinizle paylaşmak istediğiniz tüm önemli bağlantıları barındıran kişiselleştirilebilir bir sayfa oluşturmanıza olanak tanır. Instagram, TikTok, Twitch, Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn ve daha fazlası gibi sosyal platformlarda kullanılabilen bir bio-in-link çözümüdür.

Sosyal.bio, sosyal medya biografinizde birden fazla bağlantı paylaşmanızı sağlayan bir platformdur. Sosyal medyada, e-posta imzalarında, video açıklamalarında, canlı yayınlarda, web seminerleri gibi bir çok yerde kullanılır. İnsanları dijital kimliğinize bağlamak için QR kodları da kullanabilirsiniz!

Sosyal.bio, birçok bağlantıyı bir arada paylaşmanıza olanak tanır, böylelikle takipçileriniz, aradığı içeriği ararken vurgulamak istediğiniz diğer paylaşımlarınızın da farkına varır. Kullandığınız diğer platformların görünürlülüğünü arttırır.

Çok Yakında Evet yapabilirsin! Ürün satmanın ve hedef kitlenizden para kazanmanın birçok yolunu sunuyoruz. Doğrudan sosyal.bio’da ürün satabilir, hizmetler için ödeme talep edebilir ve bağış toplayabilirsiniz. Sosyal.bio e-ticaret ile ilgili ekstra adımları ve yüksek komisyonları ortadan kaldırıyor. Doğrudan sosyal.bio’nuzda iyzico ile başka bir siteye yönlendirme yapmadan ödeme alabilirsiniz.

Güvenliğiniz bizim için önemli. Bu sebeple bizimle paylaşacağınız kişisel verileriz hassasiyetle korunmaktadır.

Sosyal.bio sunduğu istatistikler sayesinde ziyaretçilerinizin nereden geldiklerini ve neye tıkladıklarını keşfetmenize yardımcı olur. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını deneyerek görebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi tam olarak istediğiniz yere yönlendirdiğinizden emin olmak için bağlantınızı farklı renk ve tasarımlarla özelleştirebilir, animasyon ve daha bir çok vurgulama seçeneğiyle ilgi çekebilirsiniz.

İstediğiniz kadar! Ayrıca istediğiniz bağlantılarınıza alt başlıklar, bölümler, animasyonlar ve daha bir çok özellik ekleyebilirsiniz.

Asla web sitesi için para ödemene gerek yok! Sosyal.bio zaten mikro web sitesi gibidir. Kolay kişiselleştirme özellikleri sayesinde, bilgi beceri gerektirmeden markanızı tam olarak yansıtan bir mikro site oluşturmanıza olanak tanır. Zaten bir web siteniz varsa onu sosyal.bio’nuza ekleyebilirsiniz.

Link olarak Facebook, instagram, twitter biyografinizde YouTube videolarınızın altında TikTok profilinizde Pinterest'inizde Bloglarınız veya Tumblr'ınızda LinkedIn profilinizde Twitch akışınızda Soundcloud kenar çubuğunuzda QR Kod olarak Özgeçmişinizde web sitenizi veya portföyünüzü isteyen iş başvurularında Kartvizitinizde E-posta imzanızda Mağaza tabelalarında veya afişlerinde, Restoran masalarında Ürün ambalajı üzerinde Yanlış park etmiş arabanızın camında!


Cevabını bulamadığınız bir soru varsa, Hemen bize whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz..